Виховна робота у КЗ СОР «Шосткинський фаховий медичний коледж» проводиться згідно з планом виховної роботи. Реалізація завдань виховної роботи передбачає пріоритетні напрями національно-патріотичного, морально-правового, родинно-сімейного,  художньо-естетичного, фізичного, трудового та екологічного виховання.
   Надзвичайно важливою складовою частиною загального виховного процесу є патріотичне виховання, наповнене живою конкретикою сьогодення. Формування патріотизму в українському суспільстві наразі залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому, тому на виконання урядових та інших розпоряджень в системі виховання молоді, усі плани виховних заходів циклових комісій, завідувачів відділень, викладачів фізичного виховання і захисту Вітчизни та класних керівників училища скориговано на визнання пріоритету патріотичного виховання особистості.
   Протягом навчального року проводяться традиційні загальноучилищні свята: День знань, свято Першокурсника, День фармацевта, вітання до Дня працівників освіти, Міжнародного дня студента, Дня Збройних сил України; Новорічних свят, День медичної сестри, Свято вручення дипломів випускникам, реквієми: до річниці Революції гідності, з вшанування героїв Небесної Сотні, річниці Чорнобильської трагедії, Дня пам'яті та примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні тощо.
   Актуальним нині є органічний зв'язок навчально-виховного процесу з вітчизняною історією, культурою народу, його мовою, мистецтвом, що забезпечує духовну єдність, зв'язок виховання з життям та суспільною практикою. Тому колектив училища продовжує впроваджувати у виховний процес традиції нашого народу, вшановувати історичні місця та пам’ятки рідного краю.
   Глибоко усвідомлюючи необхідність постійної взаємодії та взаємозбагачення освіти, культури і мистецтва, колектив училища створює умови для творчого зростання студентської молоді, реалізації її ініціатив, задоволення культурних і духовних потреб.
   Студенти училища беруть активну участь і проявляють свої таланти і можливості в різноманітних заходах поза межами училища, здобуваючи вагомі перемоги та відзнаки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО КІР

Правила поведінки здобувачів освіти КЗ СОР «Шосткинський фаховий медичний коледж» 

План заходів міжнародної акції "16 днів проти настльства"