Виховна робота у ВКНЗ «Шосткинське медичне училище» Сумської обласної ради проводиться згідно з планом виховної роботи. Реалізація завдань виховної роботи передбачає пріоритетні напрями національно-патріотичного, морально-правового, родинно-сімейного,  художньо-естетичного, фізичного, трудового та екологічного виховання.
   Надзвичайно важливою складовою частиною загального виховного процесу є патріотичне виховання, наповнене живою конкретикою сьогодення. Формування патріотизму в українському суспільстві наразі залишається першочерговим як для держави, так і для системи освіти в цілому, тому на виконання урядових та інших розпоряджень в системі виховання молоді, усі плани виховних заходів циклових комісій, завідувачів відділень, викладачів фізичного виховання і захисту Вітчизни та класних керівників училища скориговано на визнання пріоритету патріотичного виховання особистості.
   Протягом навчального року проводяться традиційні загальноучилищні свята: День знань, свято Першокурсника, День фармацевта, вітання до Дня працівників освіти, Міжнародного дня студента, Дня Збройних сил України; Новорічних свят, День медичної сестри, Свято вручення дипломів випускникам, реквієми: до річниці Революції гідності, з вшанування героїв Небесної Сотні, річниці Чорнобильської трагедії, Дня пам'яті та примирення і Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні тощо.
   Актуальним нині є органічний зв'язок навчально-виховного процесу з вітчизняною історією, культурою народу, його мовою, мистецтвом, що забезпечує духовну єдність, зв'язок виховання з життям та суспільною практикою. Тому колектив училища продовжує впроваджувати у виховний процес традиції нашого народу, вшановувати історичні місця та пам’ятки рідного краю.
   Глибоко усвідомлюючи необхідність постійної взаємодії та взаємозбагачення освіти, культури і мистецтва, колектив училища створює умови для творчого зростання студентської молоді, реалізації її ініціатив, задоволення культурних і духовних потреб.
   Студенти училища беруть активну участь і проявляють свої таланти і можливості в різноманітних заходах поза межами училища, здобуваючи вагомі перемоги та відзнаки.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЩО ВАРТО ЗНАТИ ПРО КІР

Правила поведінки здобувачів освіти ВКНЗ «Шосткинського медичногот училища» Сумської обласної ради